Aktualności

Charytatywne ostatki!

22 lutego, w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się Akrobatyczno – Baletowy Spektakl Karnawałowy. Artyści scen poznańskich zachwycili publiczność akrobacjami na poziomie światowym. Towarzyszyły im równie ekscytujące pokazy tańca klasycznego i towarzyskiego, utrzymane w rewiowym nowojorsko– paryskim klimacie. Od strony wokalnej, spektakl uświetnił znany nam wszystkim artysta operowy – Pan Tomasz Raczkiewicz, który bawił publiczność śpiewem oraz prowadzeniem.

Mieszkańcy ziemi tomaszowskiej wypełnili wszystkie miejsca przeznaczone dla publiczności, co cieszy tym bardziej, iż dochód ze Spektaklu artyści postanowili przekazać na dzieło doposażenia Lokalnego Centrum Wspierająco – Aktywizującego w Tomaszowie Lubelskim, za co z całego serca im dziękujemy. Wyrazy wdzięczności za pomoc w organizacji wydarzenia kierujemy również do Pana Dariusza Krecha – Dyrektora Tomaszowskiego Domu Kultury i jego pracowników oraz Pana Wojciecha Żukowskiego – Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski.

Po spektaklu, w Hotelu Antoni rozpoczął się ostatkowy Bal Charytatywny, któremu oprócz doskonałej zabawy przyświecał dobroczynny cel. Miło nam poinformować, iż gościem honorowym był Pan Jerzy Dębski – Dyrektor Oddziału Lubelskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, któremu towarzyszyła małżonka. Przybyli na Bal hojnie wsparli urzeczywistnioną już ideę tworzenia LCW-A, dając wyraz zaangażowaniu, wrażliwości i otwartości na potrzeby innych osób. Tym bardziej cieszy nas, że LCW-A będzie naszym wspólnym dziełem, zmieniającym rzeczywistość i jakość życia osób z niepełnosprawnościami.

Dziękujemy również Państwu Urszuli i Antoniemu Wyszyńskim – właścicielom Hotelu Antoni za pomoc w zorganizowaniu Balu oraz Panu Leszkowi Paszt za doskonałą oprawę muzyczną.

logo psoni tl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Tomaszowie Lubelskim
ul. Słowackiego 7 b; 22-600 Tomaszów Lubelski
tel./fax (84) 664 22 71, 665 89 03
facebook psoni
youtube psnoi
facebook_page_plugin